Renginių vedėjas

 Verslo renginiai

Mūsų komanda veda ne tik jubiliejus, gimtadienius ir kitas šventes, bet turi patirties vedant verslo renginius.

Verslo renginiai skirti ne tik tam, kad atšvęsti sėkmingo projekto pabaigą, bet ir tam kad įmonės darbuotojai galėtų bendrauti tarpusavyje, nejaustų spaudimų ir būtų lygus, nesvarbu kas kokią padėtį užima. Gentelmen‘s Show garantuoja Jums profesionaliai organizuotus ir pravestus Jūsų įmonės darbuotoju mokymus, komandos formavimą arba įmonės vakarėlius. Mes tikime, kad tokie renginiai turėtu būti ne tik linksmas laiko praleidimas, bet ir investicija į Jūsų įmonės ateitį, kadangi mes suprantam kiek daug priklauso nuo įmonės kolektyvo ir ant kiek yra svarbu palaikyti jame gerą, šiltą atmosferą.

Taip pat mūsų partneriai ir draugai iš įvairiausių darbo segmentų visada pasiruošė padėti Jums su transportu, foto ar video ir kitomis paslaugomis kurios reikalingos geram renginiui

< Transporto nuoma

DJ paslaugos

Privatūs renginiai >

Gentleman's Show

Apie Mus:

Nuostabi Gentelman‘s Show komanda turi patirties įvairaus pobūdžio renginių vedime. Į mūsų kompetencijas įeina kiek verslo tiek privatūs renginiai. Mes pasirūpinsime, kad būtų išpildyti bet kokie Jūsų norai. DJ paslaugos Jūsų šventėms ir renginių vedėjai.

Kontaktai

+370 675 23 704 Vedėjas Denis

+370 657 79 094 DJ Artur

info@gmshow.lt

facebook.com/gentlemansshow/