Privačių renginių vedėjas

 Privatūs renginiai

Planuojate vestuves, gimtadienį, šimtadienį ar išleistuves?

Manome, kad radote tai ko ieškote! Gentleman’s Show pasirūpins Jūsų švente.

-       Užtikriname dėmesį tiek šventės kaltininkams, tiek svečiams.

-       Ruošiame individualią programą kiekvienam klientui ir užkuriame kokybišką vakarėlį!

-       Turime šiuolaikišką pažiūrį į XXI amžiaus šventę. Vengiame pasenusių tradicijų ir senamadiškų konkursų iš praėjusio dešimtmečio. 

Mūsų programa pritaikyta skirtingo amžiaus žmonėms, tad tėveliai ir seneliai tikrai liks patenkinti.  

 

 

Artėja Jūsų arba Jūsų vaikų gimtadienis, Jūsų mokyklos 100dienis arba išleistuvės ir Jus norite švęsti jį gražioje vietoje su muzika, žaidimais ir šviesom? Norite, kad ši diena ilgai užsibūtų Jūsų ir Jūsų svečių prisiminimuose? Gentelmen‘s Show - DJ paslaugos su malonumu pavers tai realybę! DJ Artur ir smagus vedėjas Denis pasirūpins tuom kad Jūsų švente būtų nepamirštama ir atrodytu lygiai taip kaip Jūs ją įsivaizdavote! Įvairūs žaidimai, platus muzikos pasirinkimas, taip pat žaidimų ir muzikos sąrašų sudarymas pagal Jūsų pageidavimus. Mūsų pagrindinis tikslas įvykdyti kiekvieną Jūsų norą ir patenkinti Jūsų ir Jūsų svečių lūkeščius.

< Verslo renginiai

DJ paslaugos

Foto, Video paslaugos >

Gentleman's Show

Apie Mus:

Sveiki, mes esame Gentleman‘s Show. Šiuolaikiška, energinga ir patikima vedėjų ir DJ komanda, kuri pasirūpins Jūsų šventės atmosfera. Mūsų komandos tikslas - padaryti šiuolaikišką, įdomią šventę kuri atitiks dabartinius standartus, bet tuo pačiu patiks ir vyresnio amžiaus svečiams. Mūsų sėkmingos šventės formulė: 1. Jokių “medinių” juokelių. Tik subtilus ir etiškas humoras. 2. Subalansuotas užimtumas. Mes palaikome balansą tarp žaidimų ir laisvo laiko, neskubiname svečių ir duodame jiems laiko pabūti drauge. 3. Dalyvavimas be prievartos. Mes nieko netempiame į sceną, jeigu svečias to nenori. Galų gale mūsų darbas yra sukelti tą norą, kad svečias eitų pats! 4. Skiriame dėmesį įvairaus amžiaus žmonėms. Mūsų programa yra pritaikyta skirtingo amžiaus svečiams, kas leidžia mums įtraukti abi kartas į šventės procesą

Kontaktai

+370 675 23 704 Vedėjas Denis

+370 657 79 094 DJ Artur

info@gmshow.lt

facebook.com/gentlemansshow/